אודותינו

מרכז דרור הוקם בשנת 1992 במטרה להעניק לאדם כלים על מנת שיוכל להשיג את מטרותיו ולאפשר לו לממש את הפוטנציאל האדיר הטמון בו.

 דני למברגר, מנהל המרכז ומי שהקים אותו לפני 20 שנה יחד עם אישתו, תמי, מספר: "לדרור מגיעים אנשים בכל הגילאים ומכל המגזרים על מנת לקבל כלים לשפר את חייהם. אנו עושים הכל על מנת שהאדם יוכל ליישם את מה שלמד בחיים שלו – המבחן האמיתי הוא מבחן התוצאה, האדם שמקבל אצלנו שירותים צריך לקבל תוצאות בחיים האישיים שלו. ואכן רבים ממקבלי השירותים אצלנו אכן חווים שינויים לטובה בחיים שלהם כתוצאה מהשירותים שלנו.

 במרכז דרור ניתן לקבל הדרכות בנושאים שונים: שיפור אישי, כלים לניהול עסקים וקידום הקריירה, פתרונות ללמידה, כלים לתקשורת בין–אישית יעילה ונכונה, כלים לשיפור הזוגיות, כלים להתמודדות עם ילדים ונוער ועוד.

אתה מוזמן ליצור איתנו קשר בטלפון: 04-8672788 או דרך טופס צור קשר.

צוות דרור

כרמלה ויצמן, מדריכה אישית

כרמלהכרמלה בתפקידה כבר למעלה מ-16 שנה. כרמלה מספרת בהתרגשות: "במהלך השנים שאני בדרור עזרתי לאנשים רבים להשתפר בתחומים שונים בחיים שלהם. כשמגיע אדם חדש לדרור אני זאת שמקבלת אותו לראיון ולייעוץ בנוגע למסלול הלימודים שלו. ההתמחות שלי היא לעזור לאנשים בשיפור זוגיות, ייעוץ להורים, עזרה לילדים, שיפור כישורי למידה והכוונה באתיקה אישית לעבר הישרדות טובה יותר בחיים. טוב לי בדרור כי רק פה אני יכולה לתרום במידה כה רבה לסביבה שלי."

 דימה דובינין, יועץ אישי ואחראי תהליך הטיהורדימה

דימה הגיע לדרור בשנת 1996 בהיותו תלמיד תיכון. דימה עבר מסלול הכשרה וייעוץ בדרור והמשיך את לימודיו בארץ ובארה"ב בתחומים רבים. דימה אומר: "תמיד רציתי לעזור לאנשים. בדרור אני ממלא תפקידים רבים, יועץ אישי, מפקח בחדר הקורסים ואחראי תהליך הטיהור. דרור הוא המקום המושלם בשבילי כי רק פה אני יכול להעלות יכולות של אנשים ולעשות אותם מבסוטים."

אביב ברשדסקי, יועץ אישיאביב ברשדסקי

אביב הגיע לדרור בשנת 2000 בעקבות המלצה של חבר ששירת איתו בצבא. אחרי שעשה מספר קורסים בדרור, החל לעבור הכשרה גבוהה בארץ ובחו"ל. אביב מסביר: "בשבילי להיות יועץ אישי זה המקצוע המספק ביותר. הוא מסתדר טוב עם המטרה שלי לעבוד עם אנשים ולגרום לכך שיהיו מאושרים ובעלי מודעות גבוהה. כל יום אני רואה את התוצאות של העבודה שלי."

תמי למברגר, אודיטורתמי

תמי החלה את דרכה בתחום הקידום האישי בשנת 1980, ומאז ממשיכה לעבור הכשרה כיועצת אישית ברמה הגבוהה ביותר. מאז תחילת הפעילות של מרכז דרור בשנת 1992 תמי מעבירה ייעוץ אישי ומשמשת כמפקחת הראשית. תמי משתפת: "המטרה שלי, כשהקמתי את מרכז דרור, היתה להפיץ את הטכנולוגיה של רון האברד במזרח התיכון. אני שמחה שאנו עושים זאת בהתמדה גם היום. הסיפוק שלי בחיים הוא לראות הישגים ושינויים בחיים של אלה המקבלים ממני ייעוץ אישי."

דני למברגר, מנהל המרכזדני

דני פעיל בתחום הקידום האישי משנת 1980. דני עבר הכשרה רבה בתחומים מגוונים, ניהול, אתיקה, פיקוח חדר קורסים וייעוץ אישי. דני ותמי הקימו את מרכז דרור ב – 1992 ומאז דני מנהל את המרכז. במשך השנים, המרכז התרחב והפך להיות אחד המרכזים המובילים בתחום של קידום אישי ושיפור בחיים.

מוטי ויצמן, גזבר ואחראי מנהלהמוטי

מוטי הגיע לדרור בשנת 2006, אחרי שעבד כמפקח קורסים בתל אביב במשך 6 שנים. מוטי מספר: "דרור זה הבית שלי. זה המקום שבו הכרתי את אישתי, זה המקום שבו ראיתי איך עוזרים לאדם להעלות את היכולות שלו. אני גאה להיות חלק מהעשייה הזאת."