פתרונות לשיפור עצמי

  מאת אביב ברשדסקי

   מומחה לשיפור עצמי

   aviv@drorcenter.co.il

האם קרה לך שהרגשת שהכל עובד הפוך ממה שאתה רוצה? שהחיים סוחבים אותך למקומות רחוקים מהשאיפות האמיתיות שלך?

מרבית האנשים, הבחינו בנקודה מסויימת בחייהם שהעולם אינו ורוד ונעים כמו שהובטח לנו. ייתכן שלא חשת בנוח בקרב משפחתך, אולי התייחסו אליך באופן פוגעני במקום העבודה או במפגשים חברתיים, אולי תהית מדוע העולם סביבנו אכזרי ולא הוגן…

ייתכן שניסית לשנות את סביבתך בשלב זה או אחר של החיים. ייתכן שהצלחת וייתכן שלא. יכול להיות שלא ידעת מאיפה להתחיל.

אני הייתי כזה. רציתי לשנות את העולם סביבי כי חשבתי שהוא יכול להיות קצת יותר טוב, קצת יותר נוח וקצת יותר עליז. המסע לא היה קל. נתקלתי בהרבה מכשולים. ברגע מסוים הייתי מיואש לגמרי. למזלי, בדיוק בזמן, קראתי כתבים של פילוסוף אמריקאי, רון האברד.

רון האברד, כותב באחד מספריו: ״רק ביטחון עצמי מהווה ביטחון. היכולת שלך היא הביטחון שלך. אין שום ביטחון מלבדך. בוא ניצור את האתה הטוב ביותר שנוכל."

מכך הבנתי שכדי לשנות את העולם מסביבי אני צריך להתחיל בכך שאשפר את עצמי.

מאז עברתי תהליכים רבים שפיתח רון האברד ושיפרתי את יכולתי האישית בתחומים רבים בחיי. ראיתי שתהליכים אלו באמת משפרים את היכולות שלי והחלטתי שאני רוצה לעזור לאחרים באותה הדרך. החלטתי לנסוע לחו״ל ולהקדיש כמה שנים מחיי כדי לעבור הכשרה מיוחדת שמאפשרת לי להעביר את התהליכים האלה לאנשים אחרים. ככה, הגשמתי למעשה, את חלום הילדות שלי, להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר. כבר למעלה מ- 12 שנים אני עוזר לאנשים אחרים לפתח את היכולות שלהם בתחומים רבים כגון משפחה, קריירה, עסקים, יצירתיות ובניית חיים מאושרים באופן כללי.

לכל אדם המתחיל במסלול לשיפור עצמי במרכז דרור מורכבת תוכנית ייחודית המבוססת על ראיון אישי ועל מטרותיו של האדם. התוכנית תכלול: קורסים, תרגילים ותהליכים מיוחדים אותם פיתח רון האברד. המטרה של כל תוכנית היא להעניק לאדם כלים כדי שהוא יוכל להגשים את שאיפותיו, יצליח בחיים ויהיה מאושר.

 אשמח לשמוע מכם: aviv@drorcenter.co.il.

קרא כאן מה לקוחות מספרים על שיפור עצמי

שרותים נוספים בנושא שיפור עצמי:

בניית תוכנית אישית – עבודה "אחד על אחד"

קורס תקשורת יעילה

הכשרת מנהלים

המצב של קליר