פתרונות לעסקים ולקריירה

 

        מאת: דני למברגר

      מנכ"ל מרכז דרור, מנכ"ל חברת וילבוש בע"מ

      info@drorcenter.co.il

מאז שאני זוכר את עצמי ניהול ומנהיגות משכו אותי, לכן הקדשתי הרבה על מנת ללמוד את הנושא. בצעירותי סיימתי בהצטיינות תואר שני במנהל עסקים. במשך השנים הקמתי מספר עסקים, אחד מהם הוא מרכז דרור. בנוסף, ייעצתי למנהלים ובעלי עסקים רבים כיצד להגדיל ולשפר את העסק שלהם.

בנקודה מסויימת נפגשתי בידע של רון האברד על עסקים- ניהול, שיווק, תקשורות ועוד. על כל אזור, על כל תפקיד ועל כל תחום האברד כתב מהם הפעולות שמנהל צריך לעשות על מנת שהעסק שלו יפרח. ראיתי פעם אחר פעם שכשיישמתי את הנתונים האלה העסק אכן גדל ושגשג, בעסק שלי ובעסק של לקוחות שקיבלו ממני ייעוץ.

מנהל חייב לדעת ולהבין איך עובד עסק, איך מביאים לקוחות חדשים, איך סוגרים לקוחות, איך לעבוד עם ספקים ואיך להוציא את העסק מתקופת שפל. מנהל טוב זקוק לכלים כגון: כיצד למצוא את הגורם לבעיה או לאזור שלא מתפקד כראוי ולפתור את זה במיידי, כיצד לנהל את הזמן נכון בתור מנהל, מיומנויות של תקשורת עסקית ועוד.

אם אתה מרגיש שהעסק שלך יכול להגיע למקומות גבוהים יותר אך אינך יודע כיצד- דרור הוא המקום בשבילך. אצלנו, במסלול ההכשרה למנהלים, תוכל לקבל כלים כיצד להוביל את העסק שלך בהצלחה.

אשמח לשמוע ממך: info@drorcenter.co.il.

לפגישת ייעוץ והכוונה ללא תשלום לחץ כאן

עסקים וקריירה

שירותים הקשורים בפתרונות לעסקים ולקריירה:

הכשרת מנהלים

קורס מומחה בניית ארגונים