פתרונות לזוגיות

        מאת תמי למברגר

      מנהלת המחלקה לייעוץ זוגי

      info@drorcenter.co.il

במהלך השנים הבחנתי שזוגיות הינה נושא כאוב אצל מרבית האנשים. מריבות, אי – הסכמות, חוסר תמיכה והבנה מצד בן או בת הזוג, שלא לדבר על בגידות, כל אלה די שכיחים בימינו.

אחרי לימודים אינטנסיביים וממושכים בחו״ל ואחרי שטיפלתי במאות זוגות בעשרים השנים האחרונות, אני יכולה להגיד בוודאות שקיים פיתרון יעיל ואמין לבעיות בזוגיות.

הכל התחיל מספר שנתקלתי בו לפני שנים רבות מאת רון האברד שדיבר על בעיות בזוגיות ועל פתרונות וטיפול בבעיות הללו. משפט אחד שגרם לי להתעמק בנושא היה: ״ …קיימות דרכים לא רק לבחירת בן זוג לנישואין, אלא גם להבטחת הימשכותם של נישואין; הדרכים האלה פשוטות. הן תלויות ללא יוצא מהכלל בתקשורת.״

ונוכחתי לראות שזאת האמת. כל הזוגות שהגיעו אליי לטיפול בזוגיות סבלו מבעיה כלשהי בתקשורת. התלונות השכיחות שנתקלתי בהן היו: שבן/ בת הזוג לא מבין, לא מפרגן, קנאי, מכה, אין סקס טוב וכו'. כל הבעיות האלו נובעות מליקוי מסוים בתקשורת בין שני בני הזוג. תהליך מאוד קל וישים, אותו פיתח רון האברד, פותר את הבעיות האלה בהצלחה רבה שוב ושוב. אחרי התהליך הזה של טיפול בזוגיות, בני הזוג משקמים את התקשורת ביניהם ובאמת יכולים להתחיל את היחסים שלהם מדף חדש.

אני בעצמי מיישמת את העקרונות של רון האברד בחיים שלי. אני נשואה באושר מזה 25 שנה והיחסים עם בעלי מלאים אהבה ושמחה וחשים טריים כמו בהתחלה. יש לנו שני ילדים נהדרים שמביאים נחת להורים שלהם. אשמח לעזור לכל זוג להתגבר על הקשיים הנוכחים ולהרגיש שוב אושר ושלווה בזוגיות.

אם נראה לך שיש מה לשפר בזוגיות שלך או בתקשורת שלך, יש סיכוי שהעקרונות והתהליכים היישומים אותם אני מעבירה יוכלו לעזור גם לך.

אשמח לענות על שאלותיכם:  info@drorcenter.co.il.

לפגישת ייעוץ והכוונה ללא תשלום לחץ כאן

Couple on Beach